Polska lotniskami stoi

Prawie nieustannie dowiadujemy się o nowo powstałych portach lotniczych w najdziwniejszych zakątkach naszego kraju. Te olbrzymie inwestycje pochłaniają olbrzymie nakłady i niestety nie zawsze da się oszacować w jakim czasie się zwrócą i czy w ogóle się zwrócą. Zapominamy przy tym o innych formach transportu, gdzie równie ważne są nakłady na infrastrukturę, chociażby kolej i drogi. Miejmy nadzieję, że przetrwają te wszystkie lotniska, będą służyć pasażerom i będą przede wszystkim rentowne.

LOT stara się jak może i 2 lipca uruchomił połączenie Olsztyn- Mazury , które było realizowane prze okres wakacji do 1 października. Loty odbywają się trzy razy w tygodniu w poniedziałek, czwartek i sobotę. Odbyła się także inauguracja, długo wyczekiwanego przez pasażerów połączenia do Londynu Luton. Wraz z linią lotniczą Wizzair i pierwszymi pasażerami lotnisko Olsztyn – Mazury świętowało otwarcie nowego regionalnego lotniska w północnej Polsce.

Natomiast lotnisko w Poznaniu otrzymało parking długoterminowy tak bardzo wyczekiwany przez pasażerów.Charakteryzuje się on:

Niska ceną,

  • Oszczędnością czasu dzięki bliskiej lokalizacji do Terminala,
  • Dostępnymi wózkami bagażowymi,
  • Parking jest dozorowany,
  • Możliwością płacenia kartą.
Posted in Aktualności.