Innowacyjna aplikacja od Wizz Air

Linie lotnicze Wizz Air wprowadził ciekawe udogodnienie dla pasażerów. Wczoraj (12 października) przewoźnik udostępnił specjalną aplikację – kieszonkowy przewodnik turystyczny.

Aplikacja podróżnicza PocketQuide oferuje audiowycieczki, które pozwolą na poznanie ciekawych miejsc, znanych tylko lokalnym mieszkańcom, fajne zakątki miast do których lata Wizz Air. To jedyna taka aplikacja na rynku. Nawigacja głosowa prowadzi użytkownika przez miasto, opowiadając ciekawe historie z nim związane, co daje wrażenie podróżowania z prawdziwym przewodnikiem. Aplikacja pozwala także na robienie zdjęć, ich komentowanie oraz tworzenie trójwymiarowego video, które będzie świetną pamiątką z podróży.

Plany wycieczek były opracowywane w oparciu o wiedzę lokalnych przewodników dzięki czemu udostępnia ona wiele ciekawych, nieznanych dotąd miejsc.

Aplikację można pobrać przed wyruszeniem w podróż na Iphony i telefony z systemem Android i korzystać z niej po przyjeździe na miejsce, bez opłat roamingowych.

Samo pobranie aplikacji jest darmowe. Opłaty są naliczane dopiero w momencie korzystania z konkretnej usługi. Koszt jednej wycieczki to około 2,5 euro (10 zł), zaś pełny pakiet zwiedzania całego miasta jest dostępny już za 5 euro (20 zł). Przyznacie, że cena nieduża jak na tak ciekawą aplikację.

Można otrzymać bezpłatnie jedną, próbną wycieczkę – w tym celu należy zapisać się na tę ofertę na stronie Wizz Air. Aplikacja oferuje wycieczki do ponad 85 lokalizacji na całym świecie.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , , , , , .