Balice: częściej do Amsterdamu i Zurychu

Podróżujących z lotniska Balice z pewnością ucieszy wiadomość, że już wkrótce będą mogli skorzystać z większej ilości lotów do Amsterdamu i Zurychu. Linie Eurolot zagęszczają bowiem swoją siatkę połączeń. Zmiany wprowadzone zostaną wraz z rozpoczęciem sezonu letniego.

Od 1 kwietnia przewoźnik zwiększy ilość lotów do Holandii z z czterech do sześciu w tygodniu. rejsy będą realizowane od poniedziałku do piątku oraz w niedziele. Na decyzję przewoźnika z pewnością miała wpływ duża popularność tych dwóch kierunków. Rejsy obsługiwane będą maszynami typu Bombardier Q400 NextGen.

W sezonie letnim Eurolot będzie także konturował rejsy z Krakowa do Gdańska, oferując aż jedenaście rejsów tygodniowo. Podróż z Małopolski na Pomorze potrwa zaledwie 1,5 godziny. Bilety w cenie od 195 zł można już rezerwować na stronie internetowej przewoźnika. Eurolot zachęca także do rezerwacji biletów na inne rejsy obsługiwane od sezonu letniego min. na jedenaście bezpośrednich połączeń do Chorwacji.

Aby podróżować bez dodatkowych opłat pasażerowie mogą zabrać na pokład w sumie 26 kg bagażu (20 kg. bagażu rejestrowanego i 6 kg. bagażu podręcznego).

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , , .