easyJet

Linie lotnicze easyJet należą do największych przewoźników niskokosztowych w Europie. Bilety lotnicze easyJet można rezerwować przez Internet lub telefon. Bezpośrednio na stronie przewoźnika lub w naszym centrum rezerwacji.

Lataj z easyJet z Krakowa:
– Londynu Gatwick, połączenia codziennie, ceny już od 105 zł*
– Paryża, połączenia 4 razy w tygodniu, ceny już od 95 zł*
– Belfastu, połączenia 4 razy w tygodniu, ceny już 115 zł*
– Bristolu, połączenia codziennie, ceny już od 155 zł*
– Dortmundu, połączenia codziennie, ceny już od 65 zł*
– Edynburga, połączenia 4 razy w tygodniu, ceny już od 145 zł*
– Liverpoolu, połączenia codziennie, ceny już od 105 zł*

* Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę, zawierają opłaty lotniskowe i za bagaż podręczny. Oferta dotyczy wybranych połączeń i tras. Oferta z dnia 29 listopada 2010 jest ważna do wyczerpania puli.

Kod rabatowy w easyJet
Kod AUGURI2010 upoważnia do zniżka 5 EUR na lot dla każdego pasażera.

easyJet

Linie lotnicze easyJet

Linie lotnicze easyJet


Brytyjskie tanie linie lotnicze easyJet są jednym z największych tanich przewoźników w Europie. Działają od 1995 roku, założycielem firmy jest Stelios Haji-Ioannou. Główną bazą easyJet jest prolondyńskie lotnisko Luton. Od samego początku przewoźnik obsługiwał najpopularniejsze tras w Europie, zyskując opinię linii lotniczych oferujących loty w niskich cenach.

easyJet sprzedaje bilety lotnicze na przelot w jedną stronę, dając pasażerom możliwość powrotu w dowolnie wybranym terminie. Nie wymaga też minimalnej liczby dni pobytu do wykupienia biletu po najniższej cenie.

Samoloty tych linii lotniczych lądują w głównych portach lotniczych. easyJet lata na blisko 500 trasach w Europie i Afryce Północnej. W Polsce easyJet operuje z krakowskiego lotniska w Balicach.

Dodaj komentarz