Eurolot: pełna siatka lotów krajowych już w sprzedaży

Eurolot uruchomił sprzedaż biletów na wszystkie loty krajowe ze swojej siatki połączeń. Od 31 marca wystartują rejsy z Warszawy do Krakowa, Katowic, Poznania, Gdańska, Rzeszowa, Wrocławia, Szczecina oraz Bydgoszczy.

Przy okazji przewoźnik zapowiedział zwiększenie częstotliwości na trasach cieszących się największą popularnością. Częściej będzie więc można polecieć min. do Gdańska i Wrocławia w najkorzystniejszych dla pasażerów godzinach.

Od 31 marca Eurolot i nasz drugi przewoźnik PLL LOT będą obsługiwać połączenia regionalne na zasadzie code-share. Dzięki temu w systemach rezerwacyjnych obu linii dostępna będzie określona ilość biletów na loty krajowe.

Połączenia będą obsługiwane przez będące własnością Eurolotu, nowoczesne Bombardiery Q400 NextGen, z 78 miejscami na pokładzie.

Pasażerowie podróżujący liniami Eurolot mają do wyboru dwie taryfy: biznes premium oraz basic. W cenie biletu mogą korzystać z bagażu rejestrowanego, znajdujących się na pokładzie iPadów oraz korzystać z salonów business lounge na lotniskach w Polsce.

Jeśli chodzi o naszego drugiego przewoźnika jego sytuacja jest co najmniej niepewna. Na wczorajszej (14.02) konferencji prasowej premier Donald Tusk oświadczył, że spółka nie może już liczyć na finansowe wsparcie od Państwa. Jedynym ratunkiem może być twarda restrukturyzacja, cięcia i zmiany.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , , .