Zdrowe i smaczne przekąski od Eurolotu

Od dziś (15 października) na pokładach maszyn Eurolotu obowiązuje nowe menu. Przewoźnik starając się dopasować do wymagań pasażerów serwuje im nowe, zdrowe przekąski. Nowe, podniebne menu będzie obowiązywać zarówno na trasach krajowych jak i lotach dalszego zasięgu.

Na krótszych trasach krajowych oraz lotów do Lwowa i Popradu pasażerowie będą mogli zasmakować jednej z trzech nowości smakowych od firmy Bakalland. Proponując zdrowe i smaczne śniadanie przewoźnik oferuje nowe smaki batoników Ba! – żurawina i pomarańcza, jabłko i rodzynki oraz banan i czekolada. Taki zdrowy posiłek to świetny pomysł na śniadanie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Podróżujący na dłuższych trasach oraz w godzinach popołudniowych mogą liczyć na kanapki, do których dodawane będą zimne i ciepłe napoje. Dodatkowo podróżujący liniami Eurolot mają szansę na wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej odbierając podczas lotu bezpłatną puszkę wody Cisowianka, wspierając tym samym akcję „Woda dla Afryki”.

Podobno przewoźnik ma jeszcze jeden, smaczny pomysł, którym wkrótce zaskoczy swoich pasażerów. Nie możemy się doczekać a Wy?

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , , , , .