Jedyna taka noc w roku

Już w piątek 19 października odbędzie się Noc Lotnictwa. Już po raz czwarty Instytut Lotnictwa w Warszawie otwiera swoje bramy dla zwiedzających. To prawdziwa gratka dla pasjonatów lotnictwa i nowoczesnych technologii, ale także dla tych którzy chcą ciekawie spędzić wieczór.

Jest to jedyna taka noc w roku, bowiem na co dzień mury Instytutu Lotnictwa nie są dostępne dla zwiedzających. 19 października Instytut będzie otwarty od godziny 17:00 do 23:00. Goście będą mogli z bliska obejrzeć maszyny latające – zarówno te małe jak i większe oraz zwiedzić laboratoria badawcze. Efekty wizualne ma potęgować specjalnie na tę okazję przygotowana iluminacja świetlna.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji. Przewidziano min. pokazy skoków ze spadochronem, ciekawe doświadczenia i eksperymenty, symulatory, projekcje filmów i wystawy fotografii. Do tego napoje i przekąski oraz wile innych atrakcji.

Instytut Lotnictwa mieści się przy al. Krakowskiej 110/114 w Warszawie. Wstęp jest wolny. Więcej informacji znajdziecie na stronie nocwinstytucielotnictwa.pl

Poniżej film z zeszłorocznej Nocy Lotnictwa.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , .