Nowe loty z Krakowa i Lublina – bilety już w sprzedaży

W ubiegłym tygodniu w środę (31.10.) linie Ryanair ogłosiły uruchomienie dwóch nowych kierunków. Irlandzki przewoźnik zapowiedział, że wraz z sezonem letnim wystartują loty z Krakowa do Manchesteru oraz z Lublina do Liverpoolu.

Bilety na nowe rejsy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Znamy już także rozkład lotów.

Rejsy z Krakowa do Manchesteru realizowane będą trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty. Inauguracyjny rejs zaplanowano na 2 kwietnia 2013.

Wylot z Manchesteru zaplanowano na godzinę 7:00, lądowanie w Krakowie nastąpi o godzinie 10:50. Z lotniska w Balicach samolot wystartuje o godzinie 11:15, by w Manchesterze wylądować o godzinie 13:05.

Inauguracyjny lot z Lublina zaplanowano na 1 kwietnia. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Wylot z Liverpoolu do Lublina zaplanowano na godzinę 14:10. Lądowanie w Świdniku nastąpi o 18:10. Lot powrotny wystartuje z Lublina o 18:35, by o 20:35 wylądować w Liverpoolu.

Ceny obu połączeń są dość atrakcyjne. Za podróż w jedną stronę z Krakowa do Manchesteru trzeba będzie zapłacić 91 zł. Taką cenę będzie można uzyskać pod warunkiem opłacanie biletu kartą MasterCard PrePaid oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. To samo dotyczy lotów z Lublina do Liverpoolu, gdzie ceny za bilet w jedną stronę zaczynają się od 115 zł.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , , , .