Modlin: 9 nowych połączeń

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair poinformowały dziś (12.12) o uruchomieniu nowych połączeń z lotniska w Modlinie. Od sezonu letniego 2013 warszawskie lotnisko będzie obsługiwało rejsy na pięciu nowych trasach. Wśród nowych połączeń znalazły się Bari, Palma de Mallorca, Piza, Marsylia oraz Trapani.

Nowe destynacje w południowej Europie to nie koniec zmian w siatce połączeń irlandzkiego przewoźnika. Jak zdradził dziś Michael Cawley, zastępca szefa linii lotniczych – Ryanair planuje także zwiększenie częstotliwości lotów do Rzymu i Oslo. W sumie ilość połączeń obsługiwanych z lotniska w Modlinie przez linie Ryanair wzrośnie do 25.

Będzie szansa na rezerwację biletów na nowe kierunki w promocyjnych cenach. Będą one dostępne do północy 13 grudnia.

To jeszcze nie koniec ekspansyjnych planów Ryanair na polskim rynku usług lotniczych. Także dziś przewoźnik poinformował o uruchomieniu dodatkowych połączeń z lotniska w Krakowie. Także od sezonu letniego przyszłego roku będziemy mogli polecieć z Balic do Göteborga, Dortmundu, Manchesteru i na grecką wyspę Kos. Dzięki temu łączna ilość połączeń oferowanych irlandzkiego przewoźnika z Krakowa wzrośnie do 31.

Dodatkowo Ryanair upatrzył sobie Balice jako miejsce stacjonowania swoich samolotów. Tym samym w Krakowie powstanie druga baza przewoźnika w Polsce i 53 w Europie.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , , , .