LOT najlepszy w Europie środkowo-wschodniej

Po raz ósmy z rzędu Polskie Linie Lotnicze LOT zostały uznane za najlepszą linię lotniczą w środkowo-wschodniej Europie. Ten prestiżowy tytuł przyznali naszemu narodowemu przewoźnikowi czytelnicy Business Traveller – renomowanego brytyjskiego magazynu.

 
W specjalnej ankiecie mogli oni oddać głos na przewoźnika, który ich zdaniem oferuje najwyższe standardy obsługi pasażera. A ci z pewnością są wymagający. Warto bowiem wspomnieć, że Business Traveller jest kierowany głównie do podróżujących klasą business. W grupie czytelników znajdują się przedstawiciele zarządów, kierownicy, eksperci z branży turystycznej.  

Nagrody miesięcznika Traveller są przyznawane od ponad 20 lat. W 1998 roku wprowadzono odrębna kategorię „ Najlepsza linia lotnicza Europy Środkowo-Wschodniej” i wtedy właśnie LOT po raz pierwszy zdobył ten zaszczytny tytuł.
Uroczystość wręczenia statuetki odbyła się w poniedziałek 17 września w Royal Garden Hotel w Londynie. W imieniu przewoźnika nagrodę odebrał Marcin Piróg, Prezes Zarządu PLL LOT S.A.
Wyróżnienie to, przyznane już po raz pietnasty (a ósmy z rzędu)  świadczy o tym, że PLL LOT wypracował bardzo wysokie standardy obslugi klienta, co stawia go w czołówce linii lotniczych w Europie.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , , .