Nowe kierunki Eurolotu

Od dziś (10.09) w rozkładzie linii lotniczej Eurolot pojawi się pięć nowych połączeń. W zimowej siatce połączeń przewoźnika pojawi się kilka nowych tras, między innymi do austriackiego Innsbrucka i Werony we Włoszech. Bilety na loty do Innsbrucka i Werony dostępne są już w sprzedaży.

Rozkład lotów przewoźnika na sezon zima 2012/2013 to przede wszystkim nowe, niespotykane dotąd w ofercie Eurolotu trasy. Listę nowości otwiera położony w Austrii Innsbruck, dokąd rejsy odbywać się będą – począwszy od 1 grudnia – z Warszawy i Gdańska. Ze stolicy samolot startować będzie raz w tygodniu, w soboty, o godz. 9.50. Z gdańskiego portu Eurolot zabierze lecących do Innsbrucka sobotnim rejsem, o godz. 14.40.

Z pierwszym dniem grudnia ruszą też loty z Krakowa i Poznania do włoskiej Werony. W każdą sobotę aż do 30 marca 2013 r. do Werony polecimy z krakowskiego lotniska rejsem o godz. 7.00. Z poznańskiej Ławicy Eurolot będzie starował do Włoch w soboty o 12:00. Na obu trasach lot potrwa około dwóch godzin.
Wszystkie cztery kierunki obsługiwać będą nowoczesne samoloty Q400 NextGen. Flota Eurolotu liczy obecnie siedem takich maszyn. W do końca czerwca 2013 roku w barwach przewoźnika latać będzie łącznie 14 nowych Bombardierów Q400 NextGen.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , .