Eurolot rozszerza siatkę połączeń na wakacje

Z dniem 4 maja br. siatka Eurolou poszerzy się o nowe połączenia. W ramach wakacyjnych kierunków będzie można polecieć do Herigsdrofu-Świnoujścia z Warszawy, Dortmundu i Kolonii. Bilety w cenie od 149 zł.

Loty między Warszawą a wyspą Uznam realizowane będą raz w tygodniu (podobnie rejsy z dwóch niemieckich miast). Wylot z Okęcia zaplanowano na godzinę 7:00, lądowanie nastąpi o 8:25. Lot powrotny z Herigsdorfu zaplanowano na godzinę 16:40, lądowanie w Warszawie na godzinę 18:05.

Zarówno loty z Warszawy jak i z Dortmundu i Kolonii realizowane będą przez cały okres letni – od początku maja do 27 października br. Za podróż w obie strony zapłacimy 299 zł (w cenę wliczony jest bagaż rejestrowany oraz poczęstunek podczas lotu). Bilety można już rezerwować na internetowej stronie przewoźnika. Rejsy obsługiwane będą przez maszyny typu Bombardiery Q400 NextGen, które zabiorą na pokład 78 pasażerów.

Warto przypomnieć, że Eurolot oferował już rejsy na trasie Warszawa – Herigsdorf. W sezonie letnim ubiegłego roku przewoźnik latał na tej trasie dwa razy w tygodniu. Natomiast rejsy z Niemiec na wyspę Uznam są nowością w siatce połączeń przewoźnika, jednak mają szansę stać się niezwykle popularnym połączeniem także wśród naszych zachodnich sąsiadów.

Port lotniczy Heringsdorf znajduje się na wyspie Uznam w Niemczech, w odległości około 10 km. od Świnoujścia.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , , , .