Ryanair odwiesza loty do Edynburga

Dobra wiadomość dla mieszkańców Łodzi i Poznania – wracają loty do Edynburga. Irlandzkie linie lotnicze Ryanair przywrócą je wcześniej niż zapowiadały. Początkowo planowano ich wznowienie w marcu. Teraz wiemy, że trasy wrócą do siatki przewoźnika już pod koniec stycznia.

Loty z Poznania do Edynburga zostaną zainaugurowane 21 stycznia. Trzy dni później wystartuję rejsy z Łodzi. Obie trasy obsługiwane będą dwa razy w tygodniu. Z Łodzi do Edynburga polecimy we czwartki oraz niedziele. Przylot do Łodzi zaplanowano na godzinę 11:30, wylot na godzinę 11:55.

Z kolei rejsy z Poznania będą realizowane w poniedziałki i piątki. Poniedziałkowy wylot z Edynburga zaplanowano na godzinę 12:55, o 16:10 samolot Ryanair wyląduje na lotnisku w Ławicy. Rejs powrotny zaplanowano na godzinę 16:55, lądowanie w Edynburgu o godzinie 18:00. Z kolei w piątek samolot wyląduje z Edynburga o godzinie 15:10, by w Poznaniu wyładować o 18:25. Rejs powrotny wystartuje o godzinie 18:50 by o 20:15 wyładować w Edynburgu.

Bilety na obie trasy znajdują się już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Obie trasy Ryanair zostały zlikwidowane w październiku tego roku. Powodem był spór między lotniskiem e Edynburgu a przewoźnikiem odnośnie opłat lotniskowych. Przewoźnik zdecydował się wówczas na likwidację ośmiu tras. Łódź i Poznań znalazły się wśród nich.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , .