Warszawa-Hanower w siatce LOT-u

Polskie linie lotnicze LOT zainaugurowały dziś bezpośrednie loty z Warszawy do Hanoweru. Pasażerowie będą mogli skorzystać z tego połączenia aż sześć razy w tygodniu. Hanower jest szóstym, niemieckim kierunkiem obsługiwanym przez naszego narodowego przewoźnika.

Połączenie będzie realizowane maszynami typu Embraer 170. Pierwszy lot do niemieckiego Hanoweru wystartował z Warszawy dziś o godzinie 13:50. Podróż potrwa około 1,5 godziny.

Rejsy odbywać się będą według następującego rozkładu:
– w poniedziałki, środy i piątki wylot z Warszawy zaplanowano na godzinę 13:55, lądowanie w Hanowerze nastąpi około 15:30. Lot powrotny z Hanoweru wystartuje o 16:05 by o godzinie 17:30 wylądować w Warszawie.

– we wtorki, czwartki oraz niedziele wylot z Warszawy zaplanowano na godzinę 11:35, lądowanie w Hanowerze na 13:00. W drogę powrotną samolot LOT-u zabierze pasażerów o godzinie 13:35, by o 15:00 wylądować w Warszawie.

Ceny biletów za podróż w obie strony zaczynają się od 334 zł. Cena nie uwzględnia opłaty za wystawienie biletu, może się też różnić w zależności od miejsca i terminu zakupu biletów.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , , , .