Więcej lotów z Warszawy do Kanady

Polskie linie lotnicze LOT zwiększają częstotliwość lotów na trasie z Warszawy do Kanady. Mimo, że zmiany wejdą dopiero na wiosnę przyszłego roku przewoźnik informuje o nich już teraz.

Na początku kwietnia 2013 LOT będzie obsługiwał pięć lotów tygodniowo z Warszawy do Toronto. W połowie miesiąca liczba rejsów wzrośnie do sześciu tygodniowo, a od 6 maja 2012 loty z Warszawy do Toronto będą realizowane codziennie, przez 7 dni w tygodniu.

Znamy już rozkład lotów na tej trasie:

w poniedziałki, środy, czwartki oraz soboty wylot z lotniska w Warszawie zaplanowano na godzinę 13:10. Lądowanie w Toronto odbędzie się o 16:20 (czasu lokalnego). Lot powrotny wystartuje z Kanady o godzinie 18:20, w Warszawie wyląduje za pięć 9 dnia następnego.

Z kolei we wtorki, piątki i niedziele samolot z Warszawy wystartuje o godzinie 17:05, lądowanie w Kanadzie nastąpi kwadrans po godzinie 20:00 czasu lokalnego. O 22:20 z Toronto wyleci samolot w drogę powrotną, by na lotnisku Chopina wylądować o 12:45 dnia następnego.

Te zmiany wejdą do siatki połączeń naszego narodowego przewoźnika wraz z rozpoczęciem sezonu letniego. W sezonie zimowym LOT oferuje trzy loty tygodniowo na trasie z Warszawy do Toronto.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , .