Qatar Airways zagęszcza siatkę połączeń

Najlepsze linie lotnicze na świecie poszerzają siatkę połączeń z portu w Warszawie. Od 3 lutego Qatar Airways polecą częściej ze stolicy do Dohy. Zamiast czterech rejsów w tygodniu przewoźnik będzie obsługiwał ich siedem.

W poniedziałki, środy i piątki i soboty lot do Doha do Warszawy wystartuje o 9:20, by w stolicy wylądować o 13: 20. Lot powrotny wystartuje o 15:35, lądowanie w Doha o 22:55.

We wtorki, czwartki i niedziele wylot z Doha zaplanowano na 2:30, lądowanie w Warszawie na 6:30. Rejs powrotny wystartuje o 11:05, lądowanie w Doha zaplanowano na 18:25.

Warszawa jest trzecim (po Zagrzebiu i Belgradzie) miastem w środkowo-wschodniej Europie do którego zdecydował się polecieć Qatar Airways. Loty z Warszawy przewoźnik uruchomił 5 grudnia. Połączenia obsługują maszyny typu Airbus A320, który zabierze ponad 140 pasażerów.

Zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy do Kataru zbiegło się w czasie z inauguracją lotów linii Emiratem także z Warszawy, które zaplanowano na 6 lutego. Dla pasażerów oznacza to na pewno więcej lotów do ciepłych krajów i być może większą szansę na atrakcyjne promocje.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , .