Wizz Air znów rozdaje bilety

Ci, którym w ostatnią sobotę nie udało się dostać darmowego biletu mają kolejną szansę na jego zdobycie. W najbliższą sobotę Ryanair ponownie organizuje akcję, w ramach której rozda darmowego bilety lotnicze. Tym razem do zdobycia jest 157 sztuk.

Przewoźnik będzie je rozdawał w najbliższą sobotę – 14 lipca. Tym razem akcja odbędzie się na ulicach Warszawy. W godzinach od 13:00 do 15:00 po mieście będzie jeździł różowy Buick przewoźnika, z którego rozdawane będą bilety.

Jednak nie każdy z przechodniów będzie mógł załapać się na promocję. Darmowe bilety trafią w ręce tych, którzy – po pierwsze – znajdą się w odpowiednim czasie na trasie przejazdu Buicka, po drugie – ubrani będą w różową bieliznę lub strój kąpielowy, i po trzecie – na swoim ciele wypisane będą mieli nazwę przewoźnika.

Oto trasa na jakiej będzie można spotkać różowy Buick przewoźnika: Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Rondo de Gaulle’a, Plac Trzech Krzyży, Mokotowska, Plac Zbawiciela, Marszałkowska, Plac Konstytucji, Piękna, Żurawia.

Sobotnia akcja jest kontynuacją promocji związanej z uruchomieniem rejsów przewoźnika z lotniska w Modlinie.

Ciekawe tylko czy pogoda dopisze i czy spacer po mieście w kostiumie będzie w ogóle możliwy.

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , .