Z Krakowa do Poznania z Eurolotem

Eurolot wznawia połączenia lotnicze między Krakowem a Poznaniem. Rejsy wystartują już 20 sierpnia. Już teraz można rezerwować bilety na lot między stolicą Małopolski a stolicą Wielkopolski.

Połączenie między Krakowem a Poznaniem to jedenasty kierunek obsługiwany przez Eurolot z krakowskich Balic. Loty odbywać się będą dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku oraz w niedziele – jeden rejs wieczorny.

Ceny biletów zaczynają się od 99 zł. Wznowienie połączenia jest odpowiedzią przewoźnika na potrzeby pasażerów. Jest to też kolejny krok w rozwoju siatce połączeń krajowych Eurolot. Dodatkowy przewoźnik chce przejąc pasażerów OLT Express, którzy po upadku spółki zostali na lodzie. Ci, którzy posiadają bilety na lot trasami: Kraków-Poznań-Kraków oraz Katowice-Poznań-Katowice mogą zgłosić się z nimi do Eurolotu i zarezerwować bilet w tej samej cenie.  Zmiany rezerwacji można dokonywać do końca miesiąca.

Podróżujący z Eurolotem mogą liczyć na korzystne warunki podróży. Młodzież do 18 roku życia podróżuje za połowę stawki, dzieci do 2 roku życia – lecą za darmo. Pasażerowie mogą zabrać ze sobą 6-kilogramowy bagaż podręczny oraz 20-kg. bagaż rejestrowany. Ceny biletów zawierają opłaty bagażowe oraz opłatę za wystawienie biletu.

 

Posted in Linie Lotnicze and tagged , , , , .