Zmiany w siatce Ryanair – znika część kierunków, nowe rejsy po 1 zł!

Pasażerów tego przewoźnika z pewnością nie ucieszy wiadomość o likwidacji części połączeń lotniczych. Jak wynika z systemu rezerwacyjnego linii Ryanair będzie on uboższy aż o 9 połączeń. Zmiany dotyczą rejsów z portu lotniczego we Wrocławiu.

Zmiany w siatce połączeń mają zostać aktywowane w sezonie zimowym. Nisko kosztowy przewoźnik irlandzki rezygnuje min. z połączeń do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, do Grecji oraz na Maltę.

Poniżej przedstawiamy harmonogram terminów w jakich będą wykonywane ostatnie połączenia z lotniska we Wrocławiu w wybranych kierunkach.

Alicante, Barcelona (Girona), Piza, Rzym, Wenecja – ostatni lot 24 października

Kreta, Malaga – ostatni lot 26 października

Bournemouth – ostatni lot 5 listopada

Likwidacja tych połączeń może wynikać z faktu iż były to połączenia sezonowe realizowane zwykle w okresie letnim.

Z kolei lotnisko Modlin może liczyć na zwiększenie liczby rejsów obsługiwanych przez irlandzkiego przewoźnika. W sezonie zimowym warszawski port otrzyma 7 nowych tras min. do: Bristolu, East Midlands, Eindhoven, Frankfurtu, Glasgow, Liverpoolu oraz Paryża.

By uczcić pierwszy zimowy rozkład na lotnisku w Modlinie Ryanair zorganizował wyprzedaż biletów na nowe trasy. Tylko do północy 3 września można je kupić za 1 zł. Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem internetowej strony przewoźnika.

Posted in Linie Lotnicze, Promocje and tagged , , , , , , .