Jakie hotele w Poznaniu akceptują zwierzęta?

Wyjazd na weekend czy na kilka dni poza miejsce zamieszkania bywa kłopotliwy, jeśli mamy w domu zwierzęta. Jeśli mamy je z kim zostawić – z innym domownikiem, z sąsiadem, czy z przyjacielem lub członkiem rodziny, możemy spokojnie wyjechać. Jeśli jednak nikt zaufany nie będzie mógł doglądać naszego pupila, będziemy zmuszeni albo zrezygnować z wyjazdu, albo też wybrać hotel w miejscu docelowym, który będzie akceptował zwierzęta. Czy są hotele w Poznaniu, w których klienci kwaterowani są ze zwierzętami? Ile to kosztuje?

Accor Hotels przedstawi odpowiednie miejsca noclegowe

Na stronie http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml można wyszukać oferty hoteli w Poznaniu, które przyjmują gości wraz ze zwierzętami. W hotelu Novotel Poznań Centrum w opisie znajduje się informacja, że zwierzęta są wręcz mile widziane, choć klient chcący zakwaterować się w hotelu ze swoim psem czy kotem, będzie musiał zapłacić 100 zł. Novotel Poznań Centrum znajduje się w odległości zaledwie 550 metrów od centrum miasta, przy placu Andersa 1, także stanowi świetny punkt wypadowy do zwiedzania Poznania.

Również i w hotelu Mercure Poznań Centrum można spędzić czas wraz ze swoim pupilem. Hotel mieści się przy ul. Roosevelta 20, niecały kilometr od centrum miasta. Jest to obiekt czterogwiazdkowy, położony w biznesowej części Poznania. Graniczy z częścią spacerową miasta, także wybierając się do stolicy Wielkopolski np. z psem, klienci będą mieli gdzie wyprowadzić swojego pupila.

Z dala od centrum

Jeśli nie chcemy wyjeżdżać z psem czy kotem blisko centrum miasta, powinniśmy zdecydować się na obiekt w Poznaniu położony z dala od ścisłego centrum infrastrukturalnego. Grupa AccorHotels oferuje i takie hotele w Poznaniu. Przykładem niech będzie hotel Ibis Poznań Centrum, który znajduje się w odległości, 1,2 km od centrum miasta, niedaleko rzeki Warty, gdzie również będą dobre warunki do przespacerowania się z pupilem. Hotel przyjmuje gości ze zwierzętami.Ostatnią propozycją, jeśli chodzi o obiekt noclegowe w Poznaniu przyjmujące klientów ze zwierzętami, jest hotel Novotel Poznań Malta, zlokalizowany w pobliżu Jeziora Maltańskiego.

 

Zobacz listę hoteli w Poznaniu na stronie: Hotele Poznań – http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/poznan/hotel-poznan.htm.

Posted in Noclegi and tagged , , .