Konkurs Quatar Airways – walentynkowa podróż dla dwojga

Już niedługo Dzień Zakochanych. Z tej okazji Quatar Airways przygotował dla pasażerów walentynkowy konkurs pod hasłem To Maledives, with love. Do wygrania romantyczna podróż dla dwojga na Malediwy.

Zasady konkursu są bardzo proste. Aby wziąć w nim udział wystarczy odwiedzić profil przewoźnika na portalu społecznościowym Facebook lub Twitter i wypełnić prosty formularz. Osoby, które dodatkowo polecą konkurs swoim znajomym zwiększą szansę na wygraną.

Jest o co walczyć, nagrody są naprawdę atrakcyjne. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymają dwa bilety na lot do Male (stolicy Malediwów) z dowolnego miejsca na ziemi, z którego lata przewoźnik. Podróż odbędzie się w klasie biznes z przesiadką w Doha (Katar). Dodatkowo zwycięzcy otrzymają jeden nocleg w hotelu w stolicy Kataru oraz trzy noclegi w hotelu Retreat Maledives wraz z transportem lotniczym z Male.

Nagroda za zajęcie 2 miejsca jest równie atrakcyjna – szczęśliwcy otrzymają dwa bilety na Malediwy klasą ekonomiczną wraz z trzema noclegami w hotelu Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa wraz z podróżą łodzią z Male.

Zdobywca trzeciego miejsca będzie mógł wybrać dla siebie i swojej połówki dowolny lot z siatki przewoźnika.

Konkurs potrwa do godziny 22:00 13 lutego. Wyniki ogłoszone zostaną już po dniu św. Walentego.

Posted in Promocje and tagged , , , .