Tanie bilety lotnicze

Londyn to stolica Wielkiej Brytanii i jedna największych metropolii w Europie, a jednocześnie jedno z najchętniej odwiedzanych miast. Transport z Polski do Londynu zapewniają zarówno linie autokarowe, jak i linie lotnicze. Na rynku działa obecnie wiele tanich linii lotniczych, dzięki którym oferta podróży po całej Europie jest korzystna i alternatywna do innych środków lokomocji. Tanie bilety lotnicze są łatwo dostępne  i nabywać je można bezpośrednio u agentów sprzedaży, a także drogą internetową. Przed dokonaniem rezerwacji warto pamiętać, że im wcześniej zarezerwujemy bilet na tani przelot, tym bilet ten będzie tańszy. Dodatkowo korzystając z licznych promocji oferowanych przez tanie linie lotnicze, możemy nabyć tani bilet lotniczy, który będzie najtańszy ze wszystkich dostępnych środków lokomocji.

Tanie loty i przeloty z Polski do Londynu proponuje wielu przewoźników. Najkorzystniejszą ofertę prezentują tanie linie lotnicze, wśród których najpopularniejsze to tanie linie Ryanair, tanie linie Easy Jet, bądź tanie linie Wizz Air. Chcąc przykładowo zrealizować podróż z Rzeszowa do Londynu mam możliwość skorzystania z taniej oferty wyłącznie tanich linii lotniczych Ryanair. Dzięki temu przewoźnikowi można dokonać wyboru podróży docelowej na jedno z dwóch portów lotniczych w Londynie: Luton, bądź Stansted. Po dokonaniu wyboru konkretnego dnia i godziny podróży dokonuję rezerwacji internetowej taniego biletu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. W celu dalszej oszczędności mogę dokonać internetowej odprawy, co znacznie skróci czas przebywania na lotnisku bezpośrednio przed odlotem. Za dodatkową opłatą mogę także wykupić sobie miejsce na pokładzie samolotu.

Po wystartowaniu z Rzeszowa samolotem tanich linii lotniczych Ryanair po niespełna czterech godzinach podróży lądujemy na lotnisku w Londynie. Oferta tanich linii Ryanair jest bardzo bogata. Z Rzeszowa oprócz Londynu samolotami tych tanich linii podróżować można także m.in. do: Birmingham, Bristolu, Dublina, Oslo, czy Girony. Ponadto oferta tanich lotów i tanich przelotów po Europie w innych polskich portach lotniczych jest jeszcze bardziej rozbudowana i zapewnia pasażerom dostęp do bogatej siatki tanich połączeń europejskich.

Od jesieni 2013 roku z lotniska Rzeszów Jasionka można także polecieć liniami lotniczymi Eurolot do Paryża, Rzymu oraz Amsterdamu. Każdego roku siatka połączeń z tego położonego na południowym wschodzie lotniska jest stopniowo rozbudowywana. Konkurencją dla niego jest nowe lotnisko w Lublinie z którego latają samoloty tanich linii lotniczych Wizzair oraz Ryanair oraz port lotniczy Kraków Balice, który oferuję bogatą siatkę tanich przelotów zarówno w Europie jak i przeloty międzykontynentalne.

Posted in Wycieczki and tagged .